Yeni Land Rover çatı çadırı piyasada!

Yeni Land Rover çatı çadırı piyasada!

Yeni Land Rover çatı çadırı piyasada!

Sert kabuklu iki yataklı Land Rover Defender 110 çatı çadırı yaklaşık 2.800 £ fiyatla satılıyor ve tam boy bir yatak içeriyor.

Land Rover, Defender 110 için yeni bir çatı çadırı üretmek için İtalyan macera dişli uzmanı Autohome ile işbirliği yaptı.

Sistem doğrudan SUV’nin tavan raylarına monte edilir ve KDV hariç 3.081.96 € ‘dan (kabaca 2.800 £) başlayan fiyatlarla sipariş edilebilir.

Çatı çadır paketi bir yatak, üç yastık, bir LED iç ışık, çıkarılabilir bir arka gölgelik, her kapıdaki sineklik ve kompakt bir alüminyum merdiven içerir. Çadırın kapaklı çatısı da Autohome’un çadırı soğuk havalarda sıcak ve sıcak havalarda serin tutacağını ve aynı zamanda muflu yağmur gürültüsünü koruyacağı yalıtımlı fiberglastan yapılmıştır.

Çadır inşa edildiğinde, 2.3 metre uzunluğunda, 1.3 metre genişliğinde ve 1.5 metre yüksekliğinde çadır. Çadırın çatısı, tavan kutusunun arkasındaki bir klipsi serbest bırakarak açılmasını sağlayan bir çift gazlı amortisöre de monte edilmiştir.

Çatı çadırı, Defender’ın 170 özelleştirme seçeneği listesine en son eklenen – ve Land Rover, standart olarak bir tavan rafı ve tavan raylarına sahip Macera Paketi için bir tamamlayıcı olarak popüler olacağını umuyor. iki yana monte saklama kutusu.

 

32 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir