Yeni Audi S5 Sportback 2020 incelemesi

Yeni Audi S5 Sportback 2020 incelemesi

Yeni Audi S5 Sportback 2020 incelemesi

Gelişmiş bir dizel motora Audi S5 Sportback anahtarı hızlı ve rahat bir sürüşle sonuçlandı.

Şekillendirme değişiklikleri ve bazı değerli teknoloji yükseltmeleri, S5 Sportback’in güç aktarma organı için büyük bir değişiklikle iyi bir şekilde entegre edilmiştir.


Kalbinde kaliteye sahip, aynı zamanda güçlü, gelişmiş bir motordan performansı verimlilik açısından rasyonalite ile dengeleyen hızlı, rahat ve iyi donanımlı bir premium modeldir. Taşıma emin ayaklı, ama biz sadece yolculuk biraz daha affedici diliyoruz.

Yeni Audi S5 Sportback’e hızlı bir bakış, bunun dışarıdaki hafif bir değişiklikten ve çizgiye aşılanmış yeni bir bilgi-eğlence sisteminden başka bir şey olmadığını düşünmenizi sağlayabilir. Ama yanılıyorsun, oldukça yanılıyorsun.

Bu şeyler kuşkusuz doğru olsa da, büyük, beş kapılı hatchback’in çarpıcı, keskin bir şekilde şekillendirilmiş yeni cildi, etkileyici derecede ayrıntılı mühendislik değişikliklerine dayanıyor En basit haliyle, eski S5 bir benzindi, ancak bu yeni araba şimdi bir dizel.

Yeni Elektrikli Kompresör (EPC) teknolojisine sahip 3,0 litrelik turboşarjlı V6 kullanıyor. Bu, küçük bir elektrikli motorun turbo kompresör tekerleğini sadece 300 milisaniyede 65.000 dev / dak’ya çıkardığı anlamına gelir.

Bu rakamlar birçok kişi için anlaşılmaz olacaktır, ancak size söyleyebileceğimiz, düşük devirlerde hızlandırıcı ile büyük, cesur motora taleplerinize etkileyici bir şekilde keskin bir yanıt vermesidir. Daha yüksek devirlerde değişken geometrili turbo, çok düzgün performans için egzoz gazı tarafından sürülen normal şekilde çalışır.

42bhp ve güçlü bir 700Nm torkla, S5 takviyeye çıktığında – ki bu hızla – ileriye doğru ilerliyor. 0-62mph sprint 4.9 saniye sürer, bu da kendi içinde etkileyici bir durumdur, ancak otomobilin vites içi hızlanması ve orta hız esnekliği, performansın ana itişinin gerçekte olduğu yerdir.

Geleneksel turbo dizel motoruna EPC gibi yeni teknolojilerin uygulanması, henüz bu itiş biçiminde hayatın olduğunu kanıtlıyor. Ayrıca, 48 voltluk yeni bir elektrik sistemine geçişle kısmen kolaylaştırıldı, yani S5 hafif bir melez.

Bagajdaki küçük bir 0.5kWh lityum-iyon pil ile birlikte, kayış alternatör marş motoru, daha fazla verimlilik için belirli durumlarda motordan biraz yük alınmasına yardımcı olur. 34mph ve 99mph arasında, motor tamamen kapanabilir ve araba 40 saniyeye kadar sahil yapabilir.

,


,

,

32 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir