İşte 2021 Model Nissan X-Trail!

İşte 2021 Model Nissan X-Trail!

İşte 2021 Model Nissan X-Trail!

Yeni nesil SUV’un görüntülerinin internette ortaya çıkmasından aylar sonra, Nissan nihayet büyük bir açıklama yaptı.

Amerika’dan Nissan, yeni nesil 2021 Nissan X-Trail olarak Avustralya’ya önümüzdeki aylarda gelmesi gereken yeni Rogue’u açıkladı. Büyük açıklamanın ABD’de 9.00’da veya Avustralya Doğu Standart Saati’nde 23.00’de gerçekleşmesi bekleniyor.

Duyuruya yukarıda gösterilen tek bir teaser görüntüsü eşlik etti. Görüntüler daha da aşağı doğru, ancak teyit edilmese de, yeni modelin pazarlama çekimlerinin sızdırıldığına inanılıyor.

Brezilya’dan çıkan patent görüntülerini ortaya çıkardıktan iki hafta sonra, yaklaşan 2021 Nissan X-Trail’in yeni görüntüleri çevrimiçi sızdı ve içeride ve dışarıda merakla beklenen SUV’u gösteriyor.

Worldscoop forumunda yayınlanan görüntüler, resmi basın fotoğrafları gibi görünüyor – ancak otomobilin resmi açıklanana kadar bunu doğrulamak imkansız olacak.

Fotoğraflarda gösterilen kırmızı örnek, patent başvurusunda gördüklerimizin çoğunu, eskisinin öncekinden çok daha tıknaz bir kutu tasarımı olduğunu doğruladı.

Ön tarafta, bir çift yontulmuş hava girişinin üzerine monte edilmiş bölünmüş LED farlarla çevrili şirketin V-Motion ızgarasının dik ve geniş bir yorumu var.

Giden model gibi, yeni X-Trail’in kuyruk lambaları, bagaj kapağına monte edilen plaka kesimi, ‘ROGUE’ rozeti (crossover Kuzey Amerika’da bilindiği gibi) ve sağlam bir gümüş kızak plakası ile üstyapının üzerine monte edilmiştir. aşağıda oturuyor.

Nissan’ın en yeni Juke, Altima ve Sentra modellerinden daha fazla ilham alan daha premium bir görünümle belki de en büyük değişikliklerin gerçekleştiği yerdedir.

Sürücünün önünde, giden üniteden daha büyük ve daha çağdaş bir tasarım olan yeni bir bilgi-eğlence dokunmatik ekranı ile tamamlanan tamamen dijital, özelleştirilebilir bir gösterge kümesi çıkıyor.

Ekranın altında bir çift ince hava deliği ve bir dizi yüksek kaliteli iklim kontrolü kumanda cihazı var.

Diğer iç elemanlar, otomatik şanzıman için daha kompakt bir vites değiştiricinin yanı sıra döner bir off-road sürüş modu seçici, kahverengi / siyah deri döşeme ve kapitone koltuk döşemesini içerir – son ikisi, en yüksek özellikli Platin kaplamaya özeldir. kapağı üzerinde altın rozet.

Arkadaki ‘AWD’ rozeti, yeni X-Trail’in tamamen pençeli bir versiyonuna baktığımızı gösteriyor, ancak motorun gücünü artırması bilinmiyor.

Önceki raporlar, önceki nesil modelin 2,5 litrelik doğal emişli dört silindirli bir geliştirme olabileceğini öne sürdü, ancak Infiniti QX50’den değişken sıkıştırma 2.0 litrelik turbo-dört de kartlarda.

2021 Nissan X-Trail’in ilk çıkışını önümüzdeki aylarda ABD spesifikasyonlarında Rogue formunda yapması bekleniyor.

Nissan Avustralya, yeniden tasarlanmış geçit için yerel bir varış tarihini resmi olarak onaylayamasa da, Japonya tarafından üretilen, Avustralya tarafından teslim edilen sürümümüz için 2021’in ortalarından sonuna doğru bir lansman yapılması muhtemeldir.

23 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir