Fiat 500X SUV Özellikleri ve Fiyatı

Fiat 500X SUV Özellikleri ve Fiyatı

Fiat 500X SUV Özellikleri ve Fiyatı

Fiat ailesinin üyesi olan, Fiat 500X SUV yenilenerek karşınıza çıkıyor. Yeni Fiat 500X SUV, üstün donanım özellikleri ve seçenekleri ile daha çok yenilendi. Artık daha fazla kişisel özelliklere sahip olan Yeni Fiat 500X SUV, teknolojiyi daha fazla kullanıcılarına sunuyor. Hali hazırda bulunan 1.6 dizel motora ek olarak motor seçeneklerini çoğaltmak için iki farklı benzinli motor seçenekleri eklendi.

Yeni Fiat 500X SUV’u Biraz Tanıyalım

Gövde bakımından 3 ayrı seçenek sunan, farklı kullanıcıların isteklerini karşılamak için 5 ayrı donanım seçeneği sunan Fiat 500X SUV, doğa severler için ‘’Cross’’ şehrin sokaklarında keyifli bir geziye çıkmak isteyenlere ‘’Urban’’ ve performans bakımından arzuladığınız gücü yakalamanızı sağlayacak ‘’ Sport’’ paketi bulunmakta.

Türkiye Fiat 500x SUV’u Karşılıyor

Benzersiz görünüme sahip İtalyan tasarımı sayesinde gözleri kamaştıran Fiat 500 aile grubunun yeni üyesi 500x SUV, yenilenen tasarımı ile Türkiye de piyasaya sürüldü. 2014 yılından itibaren Fabrika nın üretimine başladığı günden bu zamana kadar yaklaşık yüz ülkede satış adedi olarak beş yüz bin adet sayısına ulaşmayı başaran  Fiat 500X SUV; yenilikçi tasarım görüntüsü, iç donanımı, teknolojik özellikleri ve motor çeşitleri ile farklılık yaratmaya devam ediyor.

Yeni Fiat 500 X SUV ‘Un Merak Ettiğiniz Özelliklerinde Neler Var

3 farklı renk seçeneği ile gözleri kamaştırıyor. Metalik, Pastel ve Çift renk ve Yeni tampon görünümü, estetik görünüme sahip arka farlar, Full LED farlara destek sağlayan gündüz farları ve sisli havalarda görüş açınızı netleştirmeye yarayan kuvvetli sis farlar gibi özellikleriyle başarılı bir araçtır. Bununla birlikte görünüşü ile dikkat çeken parlak ve mat krom seçeneklerine ilave olarak 3 farklı gövde seçeneğine göre değişkenlik gösteren kişisel dış tasarım sayesinde kendini öne çıkarmayı başarıyor.

Aydınlatma Özellikleri (LED)

Kıyaslama yapıldığında halojen farlara göre görüş açısını 2 kat daha fazla arttırmakta ve 90 kms.lik bir sürüş hızında iken cisimleri 4 saniyelik bir zaman diliminde sürücülerin görebilmesini sağlıyor. Ayrıca halojen farların enerjisi ile kıyaslandığında %60 oranına yakın bir değer ile daha az enerji sarf eden Full LED ön farlar, gündüz sürüşlerinde de görünümü %20 ye yakın bir oran ile arttırıyor.

İç Tasarımı Ve Güvenlik Özellikleri

Yeni Fiat 500X SUV da yeni nesle uygun olarak tasarlanmış fonksiyonel olarak detaylandırılan direksiyon simidi dikkatleri kendine çekiyor. Okuma konusunda daha net bir görünüme sahip olan gösterge paneli, konfor bakımından büyük rahatlık sağlayan tasarım koltuklar ile sürüş keyfini doyasıya yaşamanız mümkün kılıyor.  Aracın yeni teknolojik tasarımlarından biri olan Uconnect 7 inç HD hassas dokunma özelliği bulunan ekranı, Bluetooth ve USB çıkış fonksiyon çeşitleri Apple Car Play ve Android entegrasyonu sayesinde farklı bir donanım seviye grubunda yer alıyor.

Gözlerden kaçmayan yenilikçi tasarıma sahip olan 500x SUV, konforu ve içinde bulundurduğu teknolojiyi, Dinamik Güvenlik paketinde sunduğu şerit takip sistemi ile yollardan sapmamanızı sağlıyor. Ayrıca görüş açınızı daha da genişleten kör nokta uyarı sistemi, trafik yoğunluğunda güvenlik sağlayan arka çapraz trafik uyarı sistemi, trafik işaretlerini okuma ve hız kontrol asistanı, ani kazalara karşı koruma sağlayan acil durum otonom fren sistemi bulunuyor. Aynı zamanda görüş açısını netleştirmek için yardımcı olan uzun far asistanı, park yaparken kolaylık sağlayan sensörler ve hız sabitleyici bulunuyor. Kısacası her bakımdan kullanıcı gereksinimlerini en iyi karşılayan araç tiplerinden biridir.

20 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir